24 Çekirdek MPO / MTP 3.0mm 3 M Kablo Optik Fiber Patch Cord Yuvarlak Fiber Kablo Tipi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 24 Cores MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

24 Çekirdek MPO / MTP 3.0mm 3M Kablo Optik Fiber Takma Kablosu

Hızlı Ayrıntılar

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: MPO / MTP
  • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS
  • Kablo tipi: Yuvarlak elyaf
  • Konektör Türü: Yüksek bağlantı MPO, uni önyükleme lc konektörü
  • Konektör Arabirimi: MPO arabirimi gereksinimleri: IEC61754-4.20 ve IEC61754-7
  • Parlatma Kalitesi: Parlak uç yüzey kalitesi: IEC61300-3-35
  • Ekleme Kaybı :: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2
  • Dönüş Kaybı :: ≥ 25dB OM3; ≥ 35dB
  • Konektör tipi: standart, Elite

Ambalaj ve Teslimat

Paketleme Detayları: Kişisel kutu veya müşterinin isteğine göre
Teslimat Detayı: 3 gün içinde

Uygulamalar

Meclislerin Performansı ÇTP / MPO Sona Ermesi:

Tür / Performans Singlemode (APC lehçesi) Çoklu mod (PC / Düz Lehçe)
Standart Elit Düşük Kaybı Standart Elit Düşük Kaybı
Maksimum Ekleme Kaybı ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Geri dönüş kaybı ≥ 50dB N / A
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C 40 ° C ila 80 ° C
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850 nm

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.