SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

Çin 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Tedarikçi
24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Tedarikçi 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Tedarikçi 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 24 Cores MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

24 Çekirdek MPO / MTP 3.0mm 3M Kablo Optik Fiber Takma Kablosu

Hızlı Ayrıntılar

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: MPO / MTP
  • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS
  • Kablo tipi: Yuvarlak elyaf
  • Konektör Türü: Yüksek bağlantı MPO, uni önyükleme lc konektörü
  • Konektör Arabirimi: MPO arabirimi gereksinimleri: IEC61754-4.20 ve IEC61754-7
  • Parlatma Kalitesi: Parlak uç yüzey kalitesi: IEC61300-3-35
  • Ekleme Kaybı :: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2
  • Dönüş Kaybı :: ≥ 25dB OM3; ≥ 35dB
  • Konektör tipi: standart, Elite

Ambalaj ve Teslimat

Paketleme Detayları: Kişisel kutu veya müşterinin isteğine göre
Teslimat Detayı: 3 gün içinde

Uygulamalar

Meclislerin Performansı ÇTP / MPO Sona Ermesi:

Tür / Performans Singlemode (APC lehçesi) Çoklu mod (PC / Düz Lehçe)
Standart Elit Düşük Kaybı Standart Elit Düşük Kaybı
Maksimum Ekleme Kaybı ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Geri dönüş kaybı ≥ 50dB N / A
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C 40 ° C ila 80 ° C
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850 nm

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)