SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Splitter

Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter

    Çin Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter Tedarikçi
    Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter Tedarikçi Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter Tedarikçi Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter Tedarikçi Fabrika doğrudan satış fiyatı için 1x64 PLC Optik Fiber Splitter Raf AP APC konnektörü ile optik splitter Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: Raf tipi

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: Fiber optic splitter
    Dalga boyu: 1260-1650nm Fiber türü: G657A1 veya yapılan özelleştirilmiş
    Türü: Raf tipi Renk: Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Gri, Beyaz, Kırmızı, Siyah
    Giriş ve Çıkış Fiber Uzunluğu: 1,1 milyon ± 0,05 milyon Giriş / çıkış kablosu çapı: 0,25 mm veya 0,9 mm veya 2,0 mm veya 3,0 mm
    Giriş / çıkış kablosu Ceket: Hytrel® / PVC / LSZH

    Düzlemsel dalga kılavuzu ışık optik distribütörü (PLC Splitter), bir düzlemsel dalga kılavuzu entegre optik cihaz türüdür, gerçekleştirilmesinde 1260nm ~ 1650nm olabilir. 1490nm ve 1550nm üç dalga boyları. Özellikle EPON Ethernet pasif optik ağ erişim teknolojisi FTTP fiber ağ sistemi, geniş bantlı pasif optik optik dağıtıcı (POS) kullanımı için uygundur. 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64 ve 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64 türü dahil.

    Uygulamalar

    FTTx Sistemleri

    Dijital, hibrit ve AM-Video sistemleri

    LAN, WAN ve Metro Ağları

    CATV sistemleri

    Fiber optik sistemlerde diğer uygulamalar

    Türleri

    1. Temel tip PLC ayırıcı

    2. SFF tipi PLC ayırıcı

    3. 900um Fan Tipi Çıkış Tipi PLC Splitter

    4. Kaset tipi PLC ayırıcı Modülü

    5. Raf tipi PLC ayırıcı Modülü

    6. Tepsi montajı PLC ayırıcı Modülü

    7. Düz Hızlı Bağlantı Sonlandırma Tipi PLC Ayırıcı Modülü

    1 × N P L C Splitter (Ölçülen bir t ro o m ure şirketinde temper ve cl udes içinde bağlayın kaybı)

    tip nX2 N x 4 N x 8 N x 16 N x32 N x64
    Elyaf Türü Tek modlu G657A1 veya özelleştirilmiş
    Çalışma Dalgaboyu 1260 ~ 1650nm
    Ekleme Kaybı (dB) Tipik 3.9 7.1 10.3 13.3 16.3 19.8
    Maksimum 4.1 / 4.3 7.4 / 7.6 10.5 / 10.8 13.8 / 14.0 16.8 / 17.0 20.8 / 21.3
    Kayıp Tekdüzelik (dB) maksimum 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
    Polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB) maksimum 0.15 0.15 0.2 0.2 0.2 0.3
    Yönlülük (dB) MINI 55
    Geri Dönüş Kaybı (dB) MINI UPC≥50 APC≥60
    Çalışma Sıcaklığı ( ) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklık ( )

    -40 ~ 85

    Rekabet avantajı
    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimi; Ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünlerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)