SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Attenuator

18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

    Çin 18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC/UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    18dB Singlemode Erkek Kadın LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı, 3 / 20dB Optik Zayıflatıcı

    Hızlı Detay:

    Adı: LC

    değerler: 18dB

    Geri Dönüş Kaybı: UPC> 55dB APC> 65dB

    Marka adı: DYS / OEM

    LC / UPC zayıflatıcı :

    1: Optik zayıflatıcılarda sabit fiş (Sabit Yapılandırma veya Sabit Erkek-Dişi) sabit seviyede optik zayıflama sağlamak için katkılı fiber kullanır.
    2: Tipik zayıflama değerleri 3 ila 20 dB arasındadır.
    3: Bir kaynaktan gelen optik gücün, kullanılan test ekipmanı için çok yüksek olduğu optik sistemlerde kullanılır.
    4: Sabit fişli tip fiber zayıflatıcı, fiber bağlantı kablosu ve fiber adaptör arasına bağlanmak için bir konektör fişi (erkek) ve bir adaptör soketi (dişi) sağlar.
    5: Sabit fiş tipi optik zayıflatıcı, kaynak gücünü kabul edilebilir bir algılama seviyesine indirecek şekilde sabit bir kayıp sağlar.
    6: Zayıflama seviyesi, kararlı ve güvenilir bir sistem için sıcaklık ve dalga boyu ile kararlı olmalıdır.
    Detay:

    Sabit fişli tip Optik Zayıflatıcılarımız ve Sabit In-Line Optik Zayıflatıcılarımız, optik gücün istenen seviyeye düşürülmesini sağlayan özel Metal İyon Katkılı Optik Fiberleri kullanarak optik gücü ısıya dönüştüren cihazlardır.

    Özellikler:

    Zayıflama Değeri 1dB ~ 30dB

    Çalışma dalgaboyu 1240 ~ 1620nm (çift 1310 / 1550nm)

    Ödül

    Geri dönüş kaybı

    UPC> 55dB

    APC> 65dB

    zayıflama

    doğruluk

    1 ~ 7 dB ± 0.5dB

    8 ~ 12 dB ± 0.7dB

    13 ~ 17 dB ± 1.0dB

    18 ~ 25 dB ± 1.3dB

    Maksimum Optik Giriş Gücü 1000mW

    Polarizasyon Bağımlı Kayıp ≤0.1dB

    Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ila 75

    Depolama Sıcaklığı Aralığı -40 ila 85

    Nem oranı% 95 RH

    Rekabet avantajı

    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilmiştir.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)