12 Fiber MTP / MPO (F) Elite - LC Tek Modlu Fan - Çıkış Kablosu Düzeneği

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: MPO/MTP-LC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Müşterinin Talebine göre Bireysel Kutu veya
Teslim süresi: 3 gün içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 2000 / HAFTA

Ürün Açıklaması

12 Fiber MTP / MPO (f) Elite- LC Tek Modlu Fan-Out Kablo Düzeneği

Hızlı Ayrıntılar

  • Menşe Yeri: Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: MPO-LC SM
  • Konektör türü: MTP / MPO LC / UPC
  • Konektör fiber sayısı: 8, 12, 24
  • Lehçe: PC,
  • Gövde rengi: SM (Standart yeşil, Elit sarı) MM (Standart bej, Elit aqua)
  • Ekleme Kaybı: SM Standardı için <0.7dB, MM standardı için <0.5dB,
  • Dayanıklılık: 500 Çiftleşme
  • Dış Kılıf malzemesi: LSZH, PVC, OFNR, OFNP
  • Fiber Markası: Corning, OFS, YOFC

Paketleme

Paketleme Detayları: Bireysel kutu veya müşterinin isteğine göre
Teslim Detay: 3 gün içinde


Özellikler:

tem

SM

AA

Ekleme Kaybı

≤0.5dB

Geri dönüş kaybı

≧ 45dB

≤20dB

Tekrarlanabilirlik

<= 0.2dB

dayanıklılık

≧ 1000matings

Çekme Dayanımı

≧ 10Kg

Çalışma sıcaklığı

-40 ila + 80 ℃


Özellikleri:

Yeni minyatür koparma modülü - aynı zamanda yama ve yönetim alanı içinde yerden tasarruf ederek kablo ve kuyruklar arasında sağlam ve güvenli geçiş sağlar

QSFP + alıcı-vericiye doğrudan bağlantı için dişi MTP / MPO konektörleri
Raf yama yönetimini iyileştiren 4 x 2mm Kuyruklar Uniboot DX sürümü mevcut
OM3, OM4, OS1 / 2, fiber versiyonları
3mm OD Yama / 4.5mm OD Gövde MikroKablo Sürümleri
LSZH, OFNP, OFNR kablo kılıf çeşitleri seçimi
Fabrika sonlandırıldı ve test edildi
Optimize edilmiş performans - Düşük kayıplı MPO / MTP Elite ve ayrık LC Premium konektörler ve OM4 fiber, sıkı güç bütçesi yüksek hızlı ağ ortamında düşük takma kayıplarını ve güç cezalarını garanti eder
Hızlı dağıtım Fabrika tarafından sonlandırılan modüler sistem, taşıma, reklam ve değişiklikler sırasında kurulum ve yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar
Güvenilirlik% 100 test edildi - yüksek kaliteli bileşenlerin ve üretim kalite kontrolünün kombinasyonu, ürünü en yüksek standartta garanti eder

Uygulama :
Veri Merkezi Altyapısı
Paralel Optik
Depolama Alanı Ağları (SAN)
40GBASE-SR4 - 4x10GBASE-SR bağlantıları

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için ISO9001 kalite yönetim sistemi, iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile şirketler zorlamak; ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.