SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma

    Çin 12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma Tedarikçi
    12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma Tedarikçi 12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma Tedarikçi 12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma Tedarikçi 12 Fiber dağıtımı LC / APC LC / UPC ön kabloyu Access Networks için Simplex'e ayırma Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: LCUPC-LCAPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: 12 Fiber dağıtım patlaması LC / APC Çapı: Ana gövde 6.5mm, parça 0.9mm kırmak
    Ceket Malzemesi: Seçeneği için LSZH / PVC Uzunluğu: 1M, 3M veya özelleştirilmiş uzunluk
    Ekleme kaybı: <0.3dB Dönüş kaybı: > 55dB
    Elyaf Markası: YOFC, Corning, OFS

    Hızlı Ayrıntılar

    Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)

    Marka adı: DYS / OEM

    Model Numarası: 12 Fiber dağıtım LC / APC LC / UPC ön kabloya kopar

    Bağlayıcı tipi: LC

    Çap: Ana gövde 6.5mm, parça 0.9mm kırmak

    Ceket malzemesi: LSZH / PVC seçeneği için

    Uzunluk: 1m, 3m veya özelleştirilmiş uzunluk

    Ceket rengi: sarı

    fiber tipi: tekli

    Ekleme kaybı: <0.3dB

    Dönüş kaybı: > 55dB

    Fiber Marka: YOFC, Corning, OFS

    Kablo uzunluğu: özelleştirilmiş

    Ürün Açıklaması

    1. Seramik Yüksük malzeme: Zirkonyum kalitesi istikrarlı ve parlatma için kolay
    2. İyi tedarik kapasitesi (her gün 20K-30K adet konektör)
    3. Hızlı teslimat süresi (5-7gün)
    4. ISO9001 kalite sistemine uygun
    5. 100% sevkiyat öncesi test
    6. seçeneği için rapor ile 3D geçti testi
    7. seçeneği için her türlü konektör (SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP, ODC, ODLC, SMA905 ve benzeri)

    Uygulama

    1) FTTH, LAN, PON ve Optik CATV, Yerel halka net
    2) Optik fiber iletişim sistemi
    3) Optik fiber test cihazları
    4) Optik fiber sensör
    5) Sanayi ve askeri uygulama

    kip Tek mod Çok modlu
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB 60dB ≥35dB
    Test dalgaboyu 1310/1550 850 / 1310nm
    Dayanıklılık (500 eşleşme) ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
    Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326
    Ücretsiz örnek EVET
    Teslimat süresi Örnek için 1 gün, üretim için 3 gün

    Fiber tipi Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62,5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

    Kordon tipi Simplex, Dubleks, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores ...
    Kablo çapı 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ....
    Kablo ceketi PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M) 0,3 m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m


    Rekabet avantajı

    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)