12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: FC/APC-LC
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

12 çekirdek şerit fiber Singlemode FC / APC LC fiber optik yama kablosu

Hızlı Ayrıntılar:

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: FC / APC-LC
  • Fiber tipi: Singlemode 9/125
  • Sertifika: ISO9001, ROHS
  • Fiber Marka: Corning, YOFC, OFS
  • Ekleme Kaybı: 0.3dB
  • Geri dönüş kaybı: > 55dB
  • Uzunluk: özelleştirilmiş
  • Fiber Sayısı: 12

Özellikler:
Simpleks veya dubleks veya çoklu fiber montajları
Yükseltici veya Plenum anma, LSZH ve RoHS kabloları mevcut
Düşük ekleme kaybı, IEC, TIA / EIA, Telcordia uyumlu
Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
Çeşitli fiber tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek mod, 50/125 multimode ve 62.5 / 125 multimode
0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm dış çaplı fiber optik kablolar
PC, UPC ve APC lehçe türleri
Iyi ambalaj, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat

% 100 geometri testi anc IEC temizleme testi mevcuttur

Oem servisi avaibable


Uygulamalar:
Telekomünikasyon ağları
CATV, LAN, MAN ve WAN uygulaması
Veri işleme ağları
Kablolu televizyon
Fiber-To-The-Home (FTTH)
Mülkiyet dağıtımı

Rekabet avantajı

DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; ve satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç.