SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

Çin 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord Tedarikçi
12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord Tedarikçi 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: FC/APC-LC

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

12 çekirdek şerit fiber Singlemode FC / APC LC fiber optik yama kablosu

Hızlı Ayrıntılar:

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: FC / APC-LC
  • Fiber tipi: Singlemode 9/125
  • Sertifika: ISO9001, ROHS
  • Fiber Marka: Corning, YOFC, OFS
  • Ekleme Kaybı: 0.3dB
  • Geri dönüş kaybı: > 55dB
  • Uzunluk: özelleştirilmiş
  • Fiber Sayısı: 12

Özellikler:
Simpleks veya dubleks veya çoklu fiber montajları
Yükseltici veya Plenum anma, LSZH ve RoHS kabloları mevcut
Düşük ekleme kaybı, IEC, TIA / EIA, Telcordia uyumlu
Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
Çeşitli fiber tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek mod, 50/125 multimode ve 62.5 / 125 multimode
0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm dış çaplı fiber optik kablolar
PC, UPC ve APC lehçe türleri
Iyi ambalaj, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat

% 100 geometri testi anc IEC temizleme testi mevcuttur

Oem servisi avaibable


Uygulamalar:
Telekomünikasyon ağları
CATV, LAN, MAN ve WAN uygulaması
Veri işleme ağları
Kablolu televizyon
Fiber-To-The-Home (FTTH)
Mülkiyet dağıtımı

Rekabet avantajı

DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; ve satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)