SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Transceiver

10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector

    Çin 10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Fiber optik alıcı-vericileri Modeli: 10G XFP
    özel kurslar: ISO9001, ROHS bit oranları: 9,95 Gb / s ila 10,5 Gb / s
    güç dağılımı: <2W bağlayıcı: Tam Çift Yönlü LC konektörü

    Hızlı Ayrıntılar


    1. Menşe Yeri: GUA, Guangdong, Çin (Anakara)
    2. Model Numarası: 10G XFP
    3. Sertifika: ISO9001, ROHS

    4. Marka Adı: DYS


    Feture

    1.9.5GB / sn - 10.5Gb / s bit hızlarını destekler
    2. güç dağılımı <2w
    3. RoHS Uyumlu Ürünler Mevcut
    4. maksimum bağlantı uzunluğu 80km
    5. Ticari sıcaklık -40 ° C ila 8 5 ° C (isteğe bağlı) çaldı
    6.No Referans Saati gerekli
    7. standart kefalet serbest bırakma mekanizması
    8. Tam Çift Yönlü LC konektörü


    Özellikler

    Parça No.

    Paket (bps / Hz)

    Veri hızı

    Tx (nm)

    Yayını (dBm)

    Rx

    Hassasiyet (dBm)

    Sıcaklık ° C

    ulaşmak

    Diğer seçenek

    XFP-SR

    XFP

    10G

    850nm VCSEL

    -8.2 ~ -1

    TOPLU İĞNE

    ≤-9,9

    -40 ° C-85 ° C

    220 milyon

    DDM RoHS

    XFP-LR

    XFP

    10G

    1310nm DML

    -6 ~ -1

    TOPLU İĞNE

    ≤-14.4

    -40 ° C-85 ° C

    10km

    DDM RoHS

    XFP-ER

    XFP

    10G

    1550nm EML

    -1 ~ 2

    APD

    ≤-16

    -40 ° C-85 ° C

    40km

    DDM RoHS

    XFP-ZR

    XFP

    10G

    1550nm EML

    0 ~ 4

    APD

    ≤-24

    -40 ° C-85 ° C

    80km

    DDM RoHS


    Rekabet avantajı

    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimi; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.



    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)