SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Resepsiyondaki şirket Office Fiber optik kablo atölyesi MPO MTP montaj atölyesi PLC ayırıcı atölyesi Dış kablo montaj atölyesi Patch Cord & Pigtail Atölyesi üretim ekipmanları üretim ekipmanları

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : DYS
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : >600Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 50% - 60%

  

Shenzhen DYS Fiber Optik Teknolojisi, gelişmiş fiber optik ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde lider bir firmadır; esas olarak fiber optik iç ve dış kablo, CPRI su geçirmez jumper, MPO / MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter sunuyoruz. DYS, 2014 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek Teknoloji Girişiminin onursal unvanını kazandı.

TAKIM

GÜCÜ SERTİFİKA

200 iyi eğitimli
personel ve mühendisler.

3500 den fazla fabrika
metre ve daha
23 tozsuz üretim
toplam satır
ISO9001: 2008 belgesi ile,
CE, Yüksek ve Yeni Teknoloji
EnterpriseCertficate.

Fiber optik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, fabrikamız 3500 metrekareden fazla ve 32'den fazla tozsuz üretim hattına sahiptir. 200 kadar iyi eğitimli personel ve mühendis, gurur verici ürünlerimize katkıda bulunmaktadır. Fiber optik kablo için 4 üretim hattımız, 2 adet yüksek standart MPO / MTP köprü montaj hattı, standart köprü için 8 üretim hattı ve 10 adet PLC Splitter üretim hattımız bulunmaktadır.

En gelişmiş ithal parlatma ekipmanı ve test aletleri ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve OTDR, JGR ve benzeri gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlar.

Tüm optik ürünlerimiz RoHS uyumludur ve DYS ayrıca ISO9001, ISO14001 sertifikası almıştır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmetimizle dünyanın her yerinden müşterimiz kazanıyor, DYS fiber optik sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor.

Kurumsal Vizyon :

Müşterileri kazanmak ve geleceği kazanmak için, optik iletişim sektöründe bir ürün ve teknoloji lideri haline gelmeyi taahhüt ediyoruz.

Yenilik Odaklı Gelişme:

Şirket, yıllarca süren birikim boyunca bilimsel yönetim sistemi ile desteklenen titiz ve yetenekli bir araştırma ve geliştirme ekibine ve zengin üretim tecrübesine sahip ve birkaç yeni ürün patentiyle mükemmel bir bağımsız ürün geliştirme ve inovasyon yeteneğine sahip.

Kalite politikası:

Kalite birinci, kredi ise en önemlisi. Yönetim temelidir, hizmet ise samimiyettir.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: 86-0755-29650336

Faks: 86-0755-29510505

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)